Labas! 

Sveiki atvykę į Mukkoka namus. Čia aš, Gintarė - Mukkoka namai įkūrėja.

Mukkoka namai atsirado iš didelės meilės vaikams ir edukacijai. Jau eilę metų vaikams dalinu džiaugsmą įvairiomis formomis, o dabar stengiuos Mukkoka namus paversti šeimų kūrybos, laisvalaikio, ugdymo namais.

Mano tikslas užauginti šeimų bendruomenę, kurioje būtų galima rasti naudingos informacijos, gauti svarbių patarimų, sulaukti palaikymo, atsakyti į svarbius klausimus susijusius su auklėjimu, darniais santykiais šeimoje, bei ugdymu. Mukkoka namuose vykstantys užsiėmimai yra auginantys laisvus, savimi pasitikinčius, kuriančius vaikus.

O klausite kodėl Mukkoka? Štai Jums atsakymas:

Mukkoka namai pavadinimas, turi labai gražią istoriją. Su savo kolege, kuria ir įkūrėme pirminį Mukkoka namai projektą, galvodamos pavadinimą turėjome kelis reikalavimus - pirma , kad antrasis žodis bus namai, nes norėjome namų atmosferos, jausmo ir jaukumo. O antrasis - kad pavadinimas bus susijęs su drambliais, kadangi pirmoji Mukkoka namai lokacija buvo šalia Laipiojimo salės Miegantys drambliai, kurioje tuomet irgi dirbome. O Mukkoka tai yra tikras, Kenijos dramblių prieglaudoje gyvenantis mažytis drambliukas, kurį galima paremti arba kitaip sakant “įsidramblinti”, ką buvusi "Miegančių dramblių" vadovė ir padarė - Kalėdų proga, kolektyvui “padovanojo” būtent Mukkoka drambliuką. Šis vardas man labai įstrigo, tad nieko nelaukusi jį ir pasiūliau, o dabar šis drambliukas tarsi mūsų Mukkoka namų talismanas, personažas. :)

Mukkoka drambliukas
Mukkoka drambliukas

Susipažinkite su Mukkoka namų komanda

Muzikos pedagogė Daiva Štarevičiūtė

Dailės mokytoja mokyklėlėje Ieva Šegždaitė

Mažojo architekto pamokėlių mokytoja Eglė Januškienė

Judesio mokytoja mokyklėlėje Iveta Šalčė

Sportuoja vaikas ir mama trenerė Vaiga Naudžiūnaitė

Renginių administratorė Miglė Cirulytė

Pojūčių mokytoja
Gintarė Neverdauskė

Ar turite kokių papildomų klausimų? O gal pasiūlymų? Kviečiu pokalbiui 👋