Besilaukiant ar auginant vaikus neišvengiamai susiduriame su stresoriais, balansuojame tarp rūpinimosi savimi ir kitais, susiduriame su iššūkiais, išgyvename daug skirtingų, intensyvių jausmų, kartais mus užklumpa negatyvios mintys ar sumažėja pasitikėjimas savimi. Užsiėmimų metu psichologė dalinsis savo žiniomis, kvies atlikti praktines užduotis, įsitraukti į diskusijas, dalintis apie tai, kas yra svarbu mamai.

Užsiėmimai skirti: besilaukiančioms moterims bei auginančioms vaikus iki 6 m. Kaune

Užsiėmimų tikslas – jaukioje mamų bendrystėje stiprinti gebėjimą atsistatyti bei sustiprėti po patiriamo streso ar kitų gyvenimo sunkumų.
Užsiėmimų metu bus siekiama:
· atrasti išorinius ir vidinius resursus;
· gerinti emocijų atpažinimo ir išveikimo įgūdžius;
· gerinti streso valdymo įgūdžius;
· gerinti minčių valdymo įgūdžius;
· formuoti įgūdžius, padedančius pasirūpinti savimi;
· įsisąmoninti savo vertybes, įsitikinimus;
· gerinti bendravimo ir konfliktų sprendimo įgūdžius;
· sukurti saugią erdvę, kad kiekviena pasijaustų priimta ir suprasta.

Numatomas 6 gyvų užsiėmimų ciklas nuo vasario 19 d. iki kovo 25 d. (pirmadieniais, 18:00-19:50 val.) Dalyvių skaičius ribotas, grupė uždara. Registruojantis įsipareigojama dalyvauti visame užsiėmimų cikle.
Vieno užsiėmimo kaina 18 eur, 6 užsiėmimų kaina 108 eur, vieta rezervuojama apmokėjus už 2 užsiėmimus (36 eur) arba už visus iš anksto. Visą informaciją atsiųsime jums el.paštu, kurį įvesite registracijos formoje.
Užsiėmimai vyks Baltijos g. 90A, Mukkoka namų studijoje, Kaune.

Registracija į užsiėmimus ir daugiau informacijos paspaudus mygtuką

Apie psichologę Rūtą:

Trečius metus šias grupes vedanti psichologė Rūta Antanavičienė taip pat dirba su mamomis psichikos sveikatos centre, skaito paskaitas apie emocinę sveikatą, prisideda prie “Mama mums rūpi” veiklų.